Etusivu Foorumit Päävalikko Ostetaan Belgi-malli

  • Tämä aihe on tyhjä.
Esillä 5 viestiä, 1 - 5 (kaikkiaan 5)
  • Julkaisija
    Artikkelit
  • #124308

    Moro!

    Yksi Belgialainen kaveri vihjas et Ruattissa olis paljon Belgi-malleja
    Ny kun näin tuon punasen Belgin niin täytys saada semmonen,eli jos joku joka osaa Ruattia tietää/löytää sieltä tai tuntee ihmisiä niin kyselis oisko myynnissä kohtuu hintasia Belgejä.
    Oma Ruatti kun rajottuu tuohon jag är Mikko lauseeseen.

    Mikko

    #146601

    jostakin syystä en saanut viestiä läpi… koetetaan uusiksi, eli katsotaan mitä ruåttalaiset vastaavat.

    http://forum.citroenakuten.com/viewtopic.php?p=294780#294780

    #146602

    Kiitti ilmotuksesta josta en oikeestaan mitään ymmärtäny 🙂

    Vuosimallit olis -55 viiva -58 sulla tais olla 65 se on liian uus siinä ei ole kaikkia tarvittavia hila vitkuttimia enään ne loppu tuohon 58 malliin
    Mikko

    #146603

    Kerroin että tinttifani Suomesta haluaisi oman belgisätkän, mutta meidän harvalukuiset yksilömme eivät ole myynnissä. Lisäksi kerroin että eräs belgi väitti niitä viedyn ruotsiin kasapäin, että pitääkö paikkaansa.
    Jotenkin kyllä muistan kuulleeni tuon faktan aikaisemminkin.
    Tuskin ruotsista kovin uusia löytyisikään, kaikki uudemmat sätkät joita siellä on, on tuotu omin päin.

    #146604

    Det stämmer. Ruåttalaiset halus luxusta.

    Pohojanmaankautta-ajoissakin vuosia sitten kävi upea AZL3 länsinaapuristamme.

Esillä 5 viestiä, 1 - 5 (kaikkiaan 5)
  • Sinun täytyy olla kirjautunut vastataksesi tähän aiheeseen.